Vidlica RockShox RECON Silver - Crown 27,5" Q 120mm 42offset, čierna D1
Kód: 128175
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Platforma RECON RLDlouhý popis Odpružená vidlice Recon Silver RL - Ovládání z korunky 27.5" Rychloupínák 120mm Černá, hliníkový kónický sloupek 42offset Solo Air (součástí balení je ježek) D1
Barva Gloss Black
Modelové označení RL
Velikost kol 27.5"
Zdvih 120mm
Sloupek 1.5" Tapered
Rozměr osy 9mm Quick Release
Umístění nastavení Crown
Pružení Solo Air
Offset vidlice 42mm (27.5")
Typ brzdy Disc
Povrchová úprava horních noh Fast Black
Nastavení tlumení Extl rebnd, low speed comp to lock
Materiál korunky Forged, hollow aluminum
Minimální velikost kotouče 160mm
Maximální velikost kotouče 220mm
Typ horních noh 32mm straight wall steel
Délka od osy ke korunce 506
Maximální průměr pláště (mm) 710
Maximální šířka pláště (mm) 62
Typ tlumení Motion Control
Dodatočné parametre
| Kategória: | 27,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
| EAN: | 710845845086 |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Posun [mm]: | 42 |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 27,5 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
| Zámok vidlice: | na korunke |
| Modelové rady vidlíc: | Recon RL |
| Zdvih vidlice [mm]: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
