Vidlica RockShox Judy Gold RL R - 29" QR 120mm, čierna, hliník FB 51T A3
Kód: 128179
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Judy Gold RL odpružená vidlica - diaľkové riadidlá 29" 9QR 120 mm čierne, 51offset Solo Air hliníkový kužeľový stĺpik (obsahuje ježka a ovládanie OneLoc pre pravú ruku) A3Vlastnosti
Platforma - JUDY GOLD
Farba - lesklá čierna
Označenie modelu - RL
Veľkosť kolies - 29"
Zdvih - 120 mm
Tyč - 1,5" tapered
Veľkosť osi - 9 mm Quick Release
Miesto nastavenia - diaľkové (súčasťou balenia)
Odpruženie - Solo Air
Posun vidlice - 51 mm (29")
Typ brzdy - kotúčová
Povrchová úprava hornej časti nohy - Fast Black
Nastavenie tlmenia - Extl rebnd, nízka rýchlosť comp to lock
Materiál korunky - Kovaný hliník s vreckami
Minimálna veľkosť kotúča - 160 mm
Maximálna veľkosť kotúča - 185 mm
Typ hornej nohy - 30 mm rovná hliníková stena
Typ spodných nôh - horčík
Dĺžka od osi po korunku - 527
Maximálny priemer plášťa (mm) - 755
Maximálna šírka plášťa (mm) - 62
Typ tlmenia - Motion Control
Dodatočné parametre
| Kategória: | 29" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 710845845000 |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Gold |
| Posun [mm]: | 51 |
| Zámok vidlice: | na riadidlách |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 29 |
| Zdvih vidlice [mm]: | 120 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
