Vidlica RockShox Judy Gold RL - 29" Q 120 mm, čierna, hliník FB 51T A3
Kód: 128180
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odpružená vidlica Judy Gold RL - 29" 9QR 120mm Black crown control, 51offset Solo Air hliníkový kónický stĺpik (vrátane ježka) A3Vlastnosti
Platforma JUDY GOLD
Farba lesklá čierna
Modelové označenie RL
Veľkosť kolies 29"
Zdvih 120 mm
Tyč 1,5" Tapered
Veľkosť osi 9 mm Rýchloupínač
Umiestnenie nastavenia korunky
Sólo vzduchové odpruženie
Posunutie vidlice 51 mm (29")
Typ brzdy Kotúčová
Povrchová úprava hornej časti nohy Fast Black
Nastavenie tlmenia Extl rebnd, nízka rýchlosť comp to lock
Materiál korunky Kovaný hliník s vreckami
Materiál spodnej časti nohy Horčík
Minimálna veľkosť kotúča 160 mm
Maximálna veľkosť disku 185 mm
Typ hornej nohy 30 mm hliník s rovnou stenou
Typ spodnej nohy Horčík
Dĺžka od osi po korunku (mm) 527
Maximálny priemer plášťa (mm) 755
Maximálna šírka plášťa (mm) 62
Typ tlmenia Motion Control
Maximálny tlak 205
Vhodné pre elektrobicykel Schválené pre elektrobicykel
Vonkajší priemer korunky (mm) 53
Maximálna odporúčaná nosnosť 298lbs/135kg
Použitie podľa normy ASTM 3
Dodatočné parametre
| Kategória: | 29" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 710845844980 |
| Posun [mm]: | 51 |
| Zdvih vidlice [mm]: | 120 |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Gold |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 29 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
| Zámok vidlice: | na korunke |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
