Včelí chlieb Perga - Wolfberry
Kód: 86260
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Včelí chlieb Perga – fermentovaný včelí peľ alebo inak pokrm bohov, ktorý kombinuje vlastnosti včelieho peľu a medu
Včelí chlieb Perga je superpotravinou, ktorá kombinuje vlastnosti včelieho peľu a medu. Včelí chlieb bol známy už v starovekých kultúrach, kde bol veľmi cenený. Nazýva sa tiež Perga alebo Ambrózia - pokrm bohov a je tiež označovaný za živú potravinu. Obsahuje bielkoviny a je tiež zdrojom vlákniny. Neobsahuje prídavné látky, má jemnú sladkú chuť a dá sa konzumovať samostatne, ale aj ako súčasť müsli, smoothies či jogurtov.
Včelí chlieb Perga a jeho výhody
- fermentovaný včelí peľ
- patrí medzi superpotraviny
- je bez farbív, sladidiel a konzervantov
- kombinuje vlastnosti včelieho medu a peľu
- je zdrojom vlákniny a bielkovín
- vhodný na priamu konzumáciu
- hodí sa do müsli, smoothies či jogurtov
- má jemnú sladkú chuť
Zloženie
100% včelí chlieb - fermentovaný včelí peľ.
Dávkovanie
1 čajová lyžička 3x denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1650 kJ/ 393 kcal |
| Tuky | 9,0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,0 g |
| Sacharidy | 59 g |
| - z toho cukry | 39 g |
| Vláknina | 5 g |
| Bielkoviny | 16 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 8594158036872 |
| Brutto váha: | 0.102000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 13.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
