UMAX Tablet Case 10 Army UMM120C11
Kód: 9924641
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Univerzálne puzdro pre 10,1" tablety.Vhodné pre tablety:
VisionBook 10Qa 3G.
VisionBook 10Q Pro
VisionBook 10Q LTE
VisionBook 10A LTE
VisionBook 10C LTE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Puzdrá a kryty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8595142719627 |
| Podporované uhlopriečky [palce]: | 10,1" |
| Typ príslušenstva: | Alternatívne |
| Kompatibilita s modelmi Umax: | VisionBook 10A LTE, VisionBook 10Q LTE, VisionBook 10Qa 3G, VisionBook 10Q Pro |
| Farba: | Zelená |
| Príslušenstvo pre značku: | UMAX |
| Verzia: | flipové puzdro |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
