Ultra Omega-3 - NOW Foods
Kód: 42406



Podrobný popis
Ultra Omega-3 - kombinácia 500 mg EPA a 250 mg DHA pre správnu funkciu srdca, mozgu aj zraku
Ultra Omega-3 sú mastné kyseliny, bez ktorých sa nezaobídete. Naše telo si ich samozrejme nedokáže samo vyrobiť, a tak je potrebné ich pravidelne dopĺňať. Jedna kapsula v sebe obsahuje 500 mg EPA a 250 mg DHA z rybieho oleja. Prvá zmienená mastná kyselina, ktorou je EPA, prispieva k správnej funkcii srdca. Rovnakú činnosť zastáva aj DHA, ktorá má navyše vplyv aj na udržanie správnej mozgovej činnosti a dobrého zraku.
Kapsula z mäkkého gélu je prispôsobená tak, aby sa ľahko prehĺtala a nemala výraznú chuť ani zápach. Vďaka tomu ju dobre znášajú aj tí, ktorým je konzumácia rybieho oleja akokoľvek nepríjemná.
Ultra Omega-3 a jeho výhody
- obsahuje 500 mg EPA a 250 mg DHA
- prispieva k správnej funkcii srdca
- má vplyv na udržanie správnej mozgovej činnosti a dobrého zraku
- nemá výraznú chuť ani zápach
Zloženie
Softgelová kapsula [hovädzia želatína (bez BSE), glycerín, enterosolventný povlak, voda] a d-alfa tokoferol.
Odporúčané užívanie a skladovanie
Užívajte 1 softgelovú kapsulu 1 až 2 krát denne s jedlom.
Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | na 1 kapsulu |
|---|---|
| Energetická hodnota | 10 kcal |
| Tuky | 1 g |
| z toho nasýtené | <0,5 g |
| z toho polonasýtené | 1 g |
| z toho nenasýtené | <0,5 g |
| Koncentrát rybieho oleja | 1 g |
| Mastné kyseliny omega-3: | |
| Kyselina eikosapentaénová (EPA) | 500 mg |
| Kyselina dokosahexaénová (DHA) | 250 mg |
Upozornenie
Určené iba pre dospelých. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy, obráťte sa na svojho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Omega-3 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 733739016614 |
| Brutto váha: | 0.172000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 6.300000 |
| Šírka: | 6.300000 |
| Výška: | 11.400000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
