Ultra Omega 3-D™ - NOW Foods
Kód: 42433



Podrobný popis
Ultra Omega 3-D™ je kombinácia omega-3 a vitamínu D3 pre komplexnú starostlivosť o zdravie
Ultra Omega 3-D™ sú softgelové kapsuly s obsahom omega-3 mastných kyselín a tiež vitamínu D3, ochutené citrónovým olejom. Súčasťou kapsúl je koncentrát z rybieho oleja, v ktorom nájdete kyselinu eikozapentaénovú (EPA) a dokozahexaénovú (DHA). Jedná sa o omega-3 mastné kyseliny, ktoré patria medzi zdravé tuky. V každej kapsule prijmete až 600 mg EPA a 300 mg DHA, ktoré sú prospešné pre správnu funkciu srdca, a to už pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA. Okrem toho, 250 mg DHA denne prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a k dobrému zraku. V neposlednom rade kapsuly obsahujú vitamín D3, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému, vstrebávanie vápnika a fosforu a tiež prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi. Kombinácia omega-3 a vitamínu D3 je praktický spôsob, ako sa starať o svoje zdravie po celý rok.
Ultra Omega 3-D™ a ich výhody
- obsahujú koncentrát z rybieho oleja
- nájdete v nich 600 mg EPA a 300 mg DHA
- sú obohatené o vitamín D3
- vďaka EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca
- obsiahnutá DHA podporuje optimálne fungovanie mozgu a dobrý zrak
- zásluhou vitamínu D3 podporujú správnu funkciu imunitného systému
- sú ochutené citrónovým olejom
Zloženie
Softgelová kapsula (rybia želatína, glycerín, voda), citrónový olej a d-alfa tokoferol.
Dávkovanie
Užívajte 1 softgelovú kapsulu 1 až 2-krát denne s jedlom. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 kaps. |
|---|---|
| Energetická hodnota | 15 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| Cholesterol | <5 mg |
| Vitamín D3 (ako cholekalciferol)(z lanolínu) | 25 mcg |
| Koncentrát z rybieho oleja | 1,2 g |
| Mastné kyseliny omega-3 | |
| Kyselina eikozapentaénová (EPA) | 600 mg |
| Kyselina dokozahexaénová (DHA) | 300 mg |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Omega-3 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 733739016638 |
| Brutto váha: | 0.206000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 6.800000 |
| Šírka: | 6.800000 |
| Výška: | 12.200000 |
| Netto váha: | 0.324000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
