Tuniakový steak vo vlastnej šťave - Franz Josef Kaiser
Kód: 36808 69589 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tuniakový steak vo vlastnej šťave - pravá chuť tuniaka plná bielkovín
Tuniakový steak vo vlastnej šťave vás dostane pravou chuťou tuniaka, ktorý vás zásobí bohatou dávkou bielkovín. Tie prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty. Prekvapí vás nízkym množstvom tukov. Tuniak sa tak dokonale hodí ako súčasť zdravých receptov.
Zloženie
Tuniak žltoplutvý (Thunnus albacares), pitná voda, jedlá soľ
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 502 kJ / 120 kcal |
| Tuky | 1,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 1,0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 26 g |
| Soľ | 0,8 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.209000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 8.500000 |
| Šírka: | 8.500000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Netto váha: | 0.170000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
