Tuniakový steak v slnečnicovom oleji s citrónom - Franz Josef Kaiser
Kód: 36802 38014 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tuniakový steak v slnečnicovom oleji s citrónom - pravá chuť tuniaka plná bielkovín a zdravých tukov
Tuniakový steak v slnečnicovom oleji s citrónom vás dostane pravou chuťou tuniaka, ktorý vás zásobí bohatou dávkou bielkovín. Telu dodá aj zdravé tuky (nenasýtené mastné kyseliny) prospešné pre váš organizmus. Ak v strave nahradia nasýtené mastné kyseliny, môžu prispieť k normálnej hladine cholesterolu v tele. Tuniak sa tak dokonale hodí ako súčasť zdravých receptov.
Zloženie
tuniak pruhovaný (Katsuwonus pelamis), slnečnicový olej 33,6%, jedlá soľ, prírodná citrónová aróma 0,2%
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1094 kJ / 263 kcal |
| Tuky | 20 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,5 g |
| Sacharidy | 0,7 g |
| z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 20 g |
| Soľ | 1,3 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.220000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 13.500000 |
| Výška: | 3.600000 |
| Netto váha: | 0.160000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
