Tuniakový steak v slnečnicovom oleji - Franz Josef Kaiser
Kód: 36790 69607 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tuniakový steak v slnečnicovom oleji - pravá chuť tuniaka plná bielkovín a obsahom zdravých tukov
Tuniakový steak v slnečnicovom oleji vás dostane pravou chuťou tuniaka, ktorý vás zásobí bohatou dávkou bielkovín. Telu dodá aj zdravé tuky (nenasýtené mastné kyseliny). Tuniak sa tak dokonale hodí ako súčasť vašich fitness receptov.
Zloženie
tuniak žltoplutvý (Thunnus albacares), slnečnicový olej 21%, pitná voda, jedlá soľ
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 524 kJ / 125 kcal |
| Tuky | 2,5 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,5 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 26 g |
| Soľ | 0,8 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 5.112000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 8.000000 |
| Šírka: | 36.000000 |
| Výška: | 27.500000 |
| Netto váha: | 4.080000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 36790 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
