Tuniakový steak v pikantnom oleji - Franz Josef Kaiser
Kód: 36814 38011 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tuniakový steak v pikantnom oleji - pravá chuť tuniaka plná bielkovín a zdravých tukov
Tuniakový steak v pikantnom oleji vás dostane pravou chuťou tuniaka, ktorý vás zásobí bohatou dávkou bielkovín. Tie podporujú rast a udržiavanie svalovej hmoty. Telu dodá aj zdravé tuky. Tuniak sa výborne hodí ako súčasť zdravých receptov.
Zloženie
tuniak pruhovaný (Katsuwonus pelamis), slnečnicový olej 33,5%, jedlá soľ, prírodná chilli aróma 0,3%
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1094 kJ / 263 kcal |
| Tuky | 20 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,5 g |
| Sacharidy | 0,7 g |
| z toho cukry | <0,5 g |
| Bielkoviny | 20 g |
| Soľ | 1,3 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 4.920000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 28.000000 |
| Šírka: | 23.000000 |
| Výška: | 14.500000 |
| Netto váha: | 3.840000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 36814 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
