Tuniakový šalát Texas - Giana
Kód: 36760 70162 Zvoľte variant



Podrobný popis
Tuniakový šalát Texas - dokonalá chuť mora a ďalekých krajín už v jednej konzerve
Tuniakový šalát Texas je ideálny spôsob ako objaviť chute rôznych krajín. Ide o mimoriadne chutnú zmes pruhovaného tuniaka a konzervovanej zeleniny, ktorá rybe dodá jedinečnú chuť. Navyše je bohatý na bielkoviny a nenasýtené mastné kyseliny, vďaka čomu sa ideálne hodí ako súčasť zdravej výživy či jedálnička športovcov. Neváhajte a ochutnajte nádych cudziny už v jednej konzerve!
Tuniakový šalát Texas a jeho výhody
- zmes pruhovaného tuniaka a konzervovanej zeleniny
- je bohatý na bielkoviny a nenasýtené mastné kyseliny
- má jedinečnú chuť
- ideálny ako súčasť zdravej výživy
Zloženie
sekané mäso z pruhovaného tuniaka (Katsuwonus pelamis) 25%, pitná voda, cibuľa 11%, kukurica 11%, červené fazule 11%, slnečnicový olej, chilli 2,7%, cukor, jedlá soľ, ocot kvasný liehový, kukuričný škrob, zahusťovadlo: E1442, paprikový extrakt, chilli prášok, zahusťovadlo: E466, cesnakový prášok.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 606 kJ / 145 kcal |
| Tuky | 8,8 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,9 g |
| Sacharidy | 9,2 g |
| z toho cukry | 2,9 g |
| Bielkoviny | 7,3 g |
| Soľ | 1 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.230000 |
| Značka: | GIANA |
| Dĺžka: | 8.500000 |
| Šírka: | 8.500000 |
| Výška: | 4.250000 |
| Netto váha: | 0.185000 |
| Počet kusov v balení: | 48 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
