Tuniakové filety v olivovom oleji 120 g
Kód: 7995 35161 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tuniakové filety v olivovom oleji sú zdrojom bielkovín a nenasýtených mastných kyselín, vďaka čomu sú ideálnou súčasťou fitness receptov
Tuniakové filety v olivovom oleji pochádzajú z Portugalska a získajú si vás svojou chuťou a jednoduchým zložením. Sú spracované ručne a obohatené len o kvalitný olivový olej, ktorý ešte viac zvýrazní ich lahodnú chuť. Vďaka vysokému obsahu bielkovín podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Okrem toho majú bohatý podiel nenasýtených mastných kyselín.
Sú tak skvelým základom pre rýchle a vyvážené jedlo. Stačí ich doplniť o obľúbenú prílohu, pridať do zeleninových šalátov alebo si ich vychutnať len tak samotné.
Tuniakové filety v olivovom oleji a ich výhody
- ručne spracované filety z tuniaka
- sú obohatené o olivový olej
- majú vysoký podiel bielkovín
- vďaka bielkovinám prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty
- ideálne na prípravu rýchlych jedál
Zloženie
Filety z tuniaka 65%, olivový olej 34%, soľ
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 702 kJ / 167 kcal |
| Tuky | 6,3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 27 g |
| Soľ | 1 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 4.100000 |
| Značka: | Aveiro |
| Dĺžka: | 32.500000 |
| Šírka: | 15.000000 |
| Výška: | 11.500000 |
| Netto váha: | 3.000000 |
| Počet kusov v balení: | 200 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 7995 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
