Tuniak vo vlastnej šťave 120 g - Aveiro
Kód: 7747 35155 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tuniak vo vlastnej šťave portugalského pôvodu, ktorý doplní kvalitné bielkoviny, chutí skvele a je šťavnatý
Tuniak vo vlastnej šťave od portugalskej rodinnej firmy Aveiro, ktorá si zakladá nielen na vynikajúcej chuti mäsa, ale aj ručnom spracovaní a udržateľnosti rybieho chovu už od roku 1928. Preto sú tieto filety veľmi chutné a šťavnaté. Či už ste vášnivým degustátorom všetkého dobrého, alebo vám ide len o kvalitné bielkoviny, nemôžete si pochúťku v podobe portugalského pruhovaného tuniaka nechať uplávať. Vyskúšajte tradičné portugalské tuniaky!
Tuniak vo vlastnej šťave a jeho výhody
- kúsky pruhovaného tuniaka
- je z rodinnej farmy s tradíciou od roku 1928
- žiadna priemyselná výroba - mäso je ručne spracované
- krajina pôvodu: Portugalsko
Zloženie
Tuniak (70%), voda (29%), jedlá soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 588 kJ / 140 kcal |
| Tuky | 4,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,7 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Soľ | 1,5 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.161000 |
| Značka: | Aveiro |
| Dĺžka: | 11.000000 |
| Šírka: | 3.000000 |
| Výška: | 6.500000 |
| Netto váha: | 0.120000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
