Tresčia pečeň vo vlastnom oleji - Giana
Kód: 36772 38005 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tresčie pečene vo vlastnom oleji z islandských tresiek plné zdravých tukov
Tresčie pečene vo vlastnom oleji pochádzajúce z tresiek, ktoré boli lovené v čistých islandských moriach. Zásobia vás poriadnou dávkou nenasýtených mastných kyselín (zdravých tukov), ktoré môžu pri nahradení nasýtených tukov v strave prispieť k normálnej hladine cholesterolu v krvi. Lahodnú chuť jemných pečení si môžete vychutnať ako súčasť zdravých receptov, a obohatiť tak svoj jedálniček.
Zloženie
Pečene z tresky obyčajnej (Gadus morhua) 99 %, jedlá soľ
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1624 kJ / 394 kcal |
| Tuky | 39 g |
| z toho nasýtené tuky | 5,7 g |
| Sacharidy | 2,9 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 1,1 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.133000 |
| Značka: | GIANA |
| Dĺžka: | 10.600000 |
| Šírka: | 6.400000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.115000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
