Termoska Fusion 850 ml - STRIX
Kód: 90289



Podrobný popis
Termoska Fusion - spoľahlivá termofľaša s prémiovým dizajnom rady STRIX, ktorá sa postará o optimálnu teplotu vašich obľúbených nápojov
Termoska Fusion je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie. Ide o spoľahlivú termofľašu, ktorá udrží vaše nápoje pri optimálnej teplote za každých podmienok. Je vyrobená z veľmi odolnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu si vaše obľúbené tekutiny udržia správnu teplotu až 12 hodín. V zime si tak môžete vychutnať horúci čaj, kávu alebo iné teplé nápoje, ktoré oceníte nielen pri zimných športoch. V lete sa zase skvele hodí pre všetkých, ktorí si chcú dopriať osviežujúce studené nápoje, ako sú BCAA, voda, sóda či iné chladené drinky.
Vďaka nehrdzavejúcej oceli sa môžete spoľahnúť, že termoska neabsorbuje pachy a je veľmi hygienická. Má bezpečný tesniaci uzáver a praktické pútko na zavesenie pre jednoduché prenášanie. Poteší vás tiež štýlové puzdro s logom prémiovej rady STRIX, ktorá spĺňa vysoké štandardy špičkových športovcov. Pridajte sa k elite okolo značky STRIX a vyjadrite svoju vášeň pre aktívny životný štýl naplno.

Termoska Fusion a jej výhody
- nekompromisná termofľaša pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie
- postará sa o optimálnu teplotu vašich nápojov
- udrží nápoje horúce/studené až 12 hodín
- je vyrobená z odolnej nehrdzavejúcej ocele
- nezadržuje pachy a je veľmi hygienická
- má bezpečný uzáver, ktorý spoľahlivo tesní
- má praktické puzdro s pútkom s prémiovým dizajnom rady STRIX
Materiál
nehrdzavejúca oceľ 304
Vlastnosti
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Výška | 30,5 cm |
| Priemer | 7,8 cm |
Upozornenie
Termoska nie je vhodná do umývačky riadu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Športové fľaše |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8586025953245 |
| Brutto váha: | 0.617000 |
| Značka: | GymBeam OG1 |
| Dĺžka: | 32.500000 |
| Šírka: | 9.500000 |
| Výška: | 9.500000 |
| Netto váha: | 0.523000 |
| Materiál: | 60% cotton, 40% nylon |
| Počet kusov v balení: | 25 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
