Tebi - neaktívne kvasnice - Wolfberry
Kód: 66430



Podrobný popis
Tebi - neaktívne kvasnice - sušené vločky z droždia s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, vhodné ako dochucovadlo do studenej aj teplej kuchyne
Tebi - neaktívne kvasnice sú prirodzene bezlepkové sušené vločky z droždia známe tiež ako lahôdkové droždie. Pýšia sa vysokým obsahom rastlinných bielkovín a vlákniny, ktorá je prospešná pre optimálne trávenie. Majú príjemnú, jemne nasladlú chuť. Vďaka nej spoľahlivo ochutia rôzne pokrmy teplej aj studenej kuchyne. Hodí sa do polievok, nátierok, omáčok aj zeleninových šalátov.
Zvlášť ich môžete oceniť napríklad pri príprave vegánskeho parmezánu alebo iných syrov, ktoré svojou sladkokyslou jemne orieškovou chuťou pripomínajú. Nezostanú však ani pri mäsových pokrmoch a hodia sa aj k bulguru, kuskusu, zapekaným jedlám či ako alternatíva strúhanky pri vyprážaní. Neobsahujú žiadnu soľ a sú vhodné aj pre vegánov. Keďže ide o neaktívne kvasnice, nemožno ich použiť na kysnutie.
Tebi - neaktívne kvasnice a ich výhody
- sú vločky z droždia s obsahom 100 % sušených neaktívnych kvasníc
- sú známe tiež ako lahôdkové droždie
- majú vysoký obsah bielkovín podporujú zdravie kostí
- sú prirodzene bezlepkové
- pýšia sa vysokým obsahom vlákniny
- majú príjemnú sladkokyslú chuť
- hodia sa do pokrmov teplej aj studenej kuchyne
- chuťovo pripomínajú parmezán a oriešky
- neobsahujú žiadnu soľ
- sú vhodné aj pre vegánov
Zloženie
100% sušené kvasnice
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1428 kJ/341 kcal |
| Tuky | 4,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 30,2 g |
| z toho cukry | 11,7 g |
| Vláknina | 20,2 g |
| Bielkoviny | 45,4 g |
| Soľ | 0 g |
Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.
Upozornenie
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | 8594158037220 |
| Brutto váha: | 0.100000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 11.500000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 45 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
