Tapiokové perly - Wolfberry
Kód: 36064
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Tapiokové perly sú zdrojom komplexných sacharidov a majú všestranné použitie
Tapiokové perly sú jednou z foriem tapioky, ktorá sa vyrába z bielej dužiny hľúz manioku jedlého. Perly sú bohaté na komplexné sacharidy bez obsahu tuku. Hodí sa ako náhrada ryže, na prípravu pudingov a dezertov, krému do koláčov, zvláčnenie cesta alebo zahustenie polievok.
Tapiokové perly a ich výhody
- sú bohaté na komplexné sacharidy
- neobsahujú tuk
- majú všestranné použitie
- sú bezlepkové
Zloženie
100% škrob z hľúz kríka manioku, veľkosť perličiek S 2-4 mm.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1485 kJ / 350 kcal |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 86 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 0,9 g |
| Soľ | 0,1 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné obilniny |
|---|---|
| EAN: | 8594158039934 |
| Brutto váha: | 0.101000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 12.500000 |
| Šírka: | 10.500000 |
| Výška: | 1.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
