Taktický blesk GaN 65W čierny
Kód: 101395
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nabíjajte svoj notebook, tablet alebo telefón. S nabíjačkou Tactical FlasBang GaN 65W nebudete potrebovať druhú nabíjačku.Nitrid gália, GaN
Technológia, ktorá poskytuje vysoký výkon pri zachovaní veľmi kompaktných rozmerov
veľkosti nabíjačky. V porovnaní s inými nabíjačkami má výhodu vyššej účinnosti, menších rozmerov
a dlhšiu životnosť.
65W
Celkový výkon 65 W zaručuje, že môžete nabíjať svoj MacBook, iPad alebo iné
notebooky a tablety. Výkon 65 W nie je zdieľaný. To znamená, že na nabíjanie môžete používať jediný port USB-C
plný výkon 65 W a neposkytuje vám len súčet všetkých portov. Nabíjačka má celkovo tri
2xUSB-C a 1xUSB-A port.
Štandardy rýchleho nabíjania
Nabíjačka Tactical FlashBang GaN je majstrom všestrannosti. Podporuje celý rad rýchlonabíjania
štandardov. Od PPS, cez PD3.0, QC3.0, Samsung, AFC, Huawei, BC1.2 až po Apple.
Neodolateľne odolný
V spoločnosti Tactical dbáme na to, aby veci vydržali. Preto nabíjačka GaN v tejto kategórii ponúka
len to najlepšie. Na výrobu sme použili vysoko odolné materiály a najnovšie technológie.
pre čo najdlhšiu životnosť a spokojnosť používateľov.
BE ECO
V spoločnosti Tactical máme radi prírodu. Všetky naše výrobky sú balené do ECO krabíc vyrobených z
recyklovaného papiera, aby sme čo najmenej zaťažovali životné prostredie. Myslite na Tactical!
KĽÚČOVÉ FUNKCIE
Výkon 65 W
Podpora protokolov rýchleho nabíjania
3 porty 2xUSB-C, 1xUSB-A
ŠPECIFIKÁCIE
Maximálny výkon: 65 W
Vstup: 100-240 V
Výstupy:
Typ-C1: 65W MAX: PPS: 3,3-11V/3A, PD3.0: 5V3A,9V3A,12V3A,15V3A,20V3,25A
Typ-C2: 33W MAX: PPS: 3,3-11V/3A, PD 3.0: 5V3A,9V3A,12V2,5A,15V2A,20V1,5A
Výstup typu A: 30W MAX : 4,5V5A, 5V4,5A , 9V3A,12V2,5A,15V2A,20V1,5A
C1+C2: 45W+18W (MAX. 63W) /C1+A: 45W+18W (MAX. 63W) /C2+A: 5V 4,8A (MAX. 24W)
C1+C2+A1: 45W+15W (MAX. 60W)
Protokol rýchleho nabíjania: PPS, PD3.0, QC3.0, Samsung, AFC, Huawei, Apple, BC1.2
Farba: čierna
Čo je súčasťou balenia: Taktická nabíjačka FlashBang GaN, 1x manuál, taktická nálepka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieť (230 V) |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8596311201011 |
| Typ nabíjačky: | do siete |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Počet portov USB-C: | 2 |
| Maximálny výkon portu [W]: | 65 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 65 |
| Počet portov USB-A: | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Výstupy: | 230 V |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
