Syrový snack 24g - Granarolo
Kód: 37369 80416 Zvoľte variant



Podrobný popis
Syrový Snack Granarolo. Lahodné a chrumkavé kúsky talianskych sušených syrov, ktoré poslúžia ako výborný snack
Syrový snack Granarolo obsahuje lahodné a chrumkavé kúsky sušených syrov, čím prinášajú skvelú inšpiráciu pre zdravú desiatu v priebehu celého dňa. Radi maškrtíte pri televízii? Nahraďte chipsy syrovými kúskami, ktoré nenarušia váš zdravý životný štýl a snahu, naopak vám dodajú ďalšiu porciu proteínov a potrebného vápnika. Sáčky plné dobrôt sú vyrábané priamo v Taliansku firmou San Lucio, práve tam, kde zrejúce syry dostávajú svoj charakter!
Syrové kúsky Granarolo sú získavané odparením vlhkosti zo syra, ktorý je tak redukovaný z 33 - 40% na finálnych 3 - 4% výsledného produktu. Zachovávajú sa všetky nutričné kvality a aróma syra, sú chrumkavé a nemastné. Vďaka nízkej vlhkosti a soli, ktorá sa prirodzene vyskytuje v syre, vydrží Granarolo dlho mimo chladničku, čo je zaistené balením v ochrannej atmosfére.
Classico - Chrumkavé kúsky s polo vyzretým syrom a syrom Grana Padano bohatým na proteíny a vápnik, bez lepku a laktózy. Vhodné pre vegetariánov. Bez konzervantov.
Pizza - Chrumkavé kúsky s polo vyreztým syrom a syrom Grana Padano s príchuťou pizze bohaté na proteíny a vápnik, bez lepku a laktózy. Vhodné pre vegetariánov. Bez konzervantov.
Truffle - Chrumkavé kúsky s polo vyzretým syrom a syrom Grana Padano s príchuťou hľuzovky bohaté na proteíny a vápnik, bez lepku a laktózy. Vhodné pre vegetariánov. Bez konzervantov.
Caramelized onion - Chrumkavé kúsky s polo vyzretým syrom a syrom Grana Padano s príchuťou karamelizovanej cibule bohaté na proteíny a vápnik, bez lepku a laktózy. Vhodné pre vegetariánov. Bez konzervantov.
Syrový snack Granarolo a jeho výhody
- chrumkavé kúsky sušených syrov
- žiadne vyprážanie, ale pečenie v rúre
- majú nízky obsah sacharidov
- majú vysoký obsah vápnika, fosforu a proteínov
- sú skvelý zdroj vitamínu B12 a zinku
- sú zdravé, chutné, chrumkavé ľahko stráviteľné
- možno ich použiť aj do šalátov, omáčok či rozdrobené ako ozdoba na jedlo
- bez konzervantov a aditív
- bez lepku, bez laktózy
- nevyžadujú umiestnenie v chladničke
- sú vyrobené v Taliansku
Zloženie
100% syr (mlieko, soľ, syridlo) - z kravského mlieka, zrie 3/5 mesiacov.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2074 kJ / 498 kcal |
| Tuky | 34 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 22,5 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 48 g |
| Soľ | 2 g |
Upozornenie
Udržujte na chladnom a suchom mieste, z dosahu zdrojov tepla. Balené v ochrannej atmosfére.
Alergénové upozornenie: mlieko (bez lepku <20 mg/kg, bez laktózy <0,001%)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové čipsy a krekry |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.348000 |
| Značka: | Granarolo |
| Dĺžka: | 11.000000 |
| Šírka: | 30.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 0.288000 |
| Počet kusov v balení: | 280 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 29960 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
