Sušené sobie mäso Reindeer Jerky - Renjer
Kód: 62725 80152 Zvoľte variant



Podrobný popis
Sušené sobie mäso - pochúťka pre všetkých mäsožravcov, ktorá zapôsobí na dlhú trvanlivosť a vysoký obsah bielkovín
Sušené sobie mäso je pýchou švédskeho výrobcu Renjer, ktorý verí, že o čistotu a divokosť prírody Severnej Európy sa treba podeliť s každým. Jedná sa o lahodné sobie mäso, ktoré vzniká šetrným spôsobom sušenia. Neobsahuje pridaný cukor a jeho autentickú chuť dotvára morská soľ. Pýši sa vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a zdravých kostí.
Hravou tak zapadne do jedálnička každého, kto dbá na ich príjem, napríklad na ceste za naberaním svalov. Môžete si ho vychutnať kedykoľvek počas dňa a fakt, že je trvanlivé, z neho robí výborný snack na cesty, do školy či práce. Určite sa však nestratí ani vo vašej špajzi a dokáže zaujať aj ako občerstvenie pre návštevy. Zvlášť ho ocení tiež každý, kto nie je fanúšikom sladkých snackov a uprednostňuje radšej slanú chuť.
Sušené sobie mäso a jeho výhody
- lahodné sušené sobie mäso s autentickou chuťou
- vzniká šetrným spôsobom sušenia
- neobsahuje pridaný cukor
- je ochutené iba soľou
- má vysoký obsah bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov a zdravých kostí
- môžete si ho vychutnať kedykoľvek počas dňa
- je trvanlivé
- hodí sa na cesty, do školy či práce
- ocenia ho všetci fanúšikovia slaných snackov
Zloženie
Sobie mäso, morská soľ, biely vínny ocot, stabilizátor (citrusový pektín).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1142 kJ / 273 kcal |
| Bielkoviny | 54 g |
| Sacharidy | 2 g |
| - z toho cukry | 1,3 g |
| Tuky | 5,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Soľ | 3,2 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené mäso |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.035000 |
| Značka: | Renjer |
| Dĺžka: | 19.500000 |
| Šírka: | 13.000000 |
| Výška: | 0.500000 |
| Netto váha: | 0.025000 |
| Počet kusov v balení: | 15 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
