STRiPS CHiPS šošovicové - STRiPS CHiPS
Kód: 84442



Podrobný popis
STRiPS CHiPS šošovicové - chrumkavý snack zo strukovín plný vlákniny a bielkovín, ktorým zaženiete chuť na maškrtenie
STRiPS CHiPS šošovicové sú chrumkavý snack zo strukovín bohatý na dôležité vitamíny, minerálne látky a vlákninu. Čipsy sú prirodzene bezlepkové a vďaka vysokému podielu bielkovín poslúžia ako proteínový snack po tréningu alebo na doplnenie energie. Nenájdete v nich žiadne konzervanty, farbivá, “éčka” ani GMO. Navyše, pri ich spracovaní bol použitý nerafinovaný za studena lisovaný olej v BIO kvalite, vďaka čomu sa pri ich tepelnej úprave netvoria žiadne karcinogénne látky. Sú dostupné vo viacerých unikátnych príchutiach a vhodné aj pre vegánov či každého zástancu zdravého životného štýlu.
STRiPS CHiPS šošovicové a ich výhody
- chrumkavé čipsy zo strukovín
- sú bohatým zdrojom bielkovín
- majú vysoký podiel vlákniny, vitamínov a minerálov
- neobsahujú konzervanty, farbivá, “éčka” ani GMO
- sú bezlepkové
- sú vhodné pre vegánov
Zloženie
Šosovicové čipsy s chilli: Šošovicová múka 76%, hrachová múka, mak, čili 2%, repkový olej, kukuričná múka, morská soľ, mrkva, dextróza, cibuľa, kvasnicový extrakt, petržlen, zmes korenia.
Šosovicové čipsy so sezamom: Šošovicová múka 76%, hrachová múka, sezam 7%, repkový olej, kukuričná múka, morská soľ, mrkva, dextróza, cibuľa, kvasnicový extrakt, petržlen, zmes korenia.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty Šošovicové čipsy s chilli | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1830 kJ / 438 kcal |
| Tuky | 18,3 g |
| z toho nasýtené tuky | 1,6 g |
| Sacharidy | 50,9 g |
| z toho cukry | 2,0 g |
| Vláknina | 9,8 g |
| Bielkoviny | 12,5 g |
| Soľ | 3,05 g |
| Nutričné hodnoty Šošovicové čipsy so sezamom | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1850 kJ / 440 kcal |
| Tuky | 18,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 1,6 g |
| Sacharidy | 50,1 g |
| z toho cukry | 2,0 g |
| Vláknina | 9,3 g |
| Bielkoviny | 12,5 g |
| Soľ | 3,05 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové čipsy a krekry |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Značka: | STRiPS CHiPS |
| Netto váha: | 1.600000 |
| Počet kusov v balení: | 18 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 36853 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
