Štipec na nos Protector - GymBeam
Kód: 117028



Podrobný popis
Klip na nos Protector – ultraľahký plavecký kolíček s puzdrom pre 100 % ochranu pred vodou a plný focus na techniku
Klip na nos Protector je praktická pomôcka pre každodenný plavecký tréning. Chráni nos pred prienikom vody a chlóru, vďaka čomu sa môžete plne sústrediť na správnu techniku plávania a dýchanie ústami. Nos podráždený bazénovou chémiou totiž dokáže tréning poriadne znepríjemniť. Tento nosový klip pre plavcov sa označuje aj ako kolíček na nos a stane sa vaším nepostrádateľným parťákom najmä pri nácviku kotúľových obrátok a vlnenia pod vodou, keď spoľahlivo zabráni nepríjemnému zatečeniu vody do dutín.
Tento štipec na nos do vody ponúka minimalistický a veľmi ľahký dizajn, takže ho na tvári takmer necítite. Je vyrobený z pružného polyetylénu, čo je termoplastický materiál, ktorý je odolný voči pôsobeniu bazénového chlóru. Vďaka svojej vysokej pružnosti ponúka univerzálnu veľkosť a stiahnutie, ktoré sa bezpečne prispôsobí tak úzkemu, ako aj širšiemu koreňu nosa, bez toho, aby dochádzalo k nepríjemným otlakom. Nazadenie je veľmi jednoduché, klip stačí jemne roztiahnuť a nasadiť na nosové krídla tak, aby pevne a pohodlne sedel. Obrovskou výhodou je aj pevné plastové puzdro s logom GymBeam, v ktorom sa plavecký klip dodáva. Vďaka nemu túto drobnú pomôcku vždy ľahko nájdete v plaveckej taške a udržíte ju v maximálnej hygienickej čistote. Vybavte sa klipom na nos Protector a užite si každý bazénový tréning naplno a bez starostí!

Klip na nos Protector a jeho výhody
- praktická plavecká pomôcka pre rekreačných aj športových plavcov
- spoľahlivo chráni nos pred vniknutím vody a chlóru
- umožňuje plné sústredenie na plaveckú techniku a dýchanie
- nevyhnutnosť pre pohodlný nácvik kotúľových obrátok vo vode
- minimalistický tvar, ktorý nikde neprekáža
- pružný materiál (100 % polyetylén) sa dobre prispôsobí tvaru nosa
- dodáva sa v ochrannom plastovom puzdre
- univerzálna veľkosť vhodná pre dospelých aj staršie deti
- puzdro uľahčuje hľadanie v taške a udržiava klip v čistote
Materiál
100 % polyetylén
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 2,5 cm |
| Šírka | 2,5 cm |
| Výška | 2 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plávanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8586028590874 |
| Brutto váha: | 0.016000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 13.700000 |
| Šírka: | 8.600000 |
| Výška: | 2.200000 |
| Netto váha: | 0.002000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 288 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
