Športová taška Trainer Lite Evo Black - Venum
Kód: 90592



Podrobný popis
Športová taška Trainer Lite Evo - praktické športové vybavenie do posilňovne alebo na cesty s oddelenou priehradkou na prepotené oblečenie
Športová taška Trainer Lite Evo je skvelou voľbou pre boxerov, bojovníkov MMA a ďalších bojových športovcov. Ocení ju každý, kto hľadá multifunkčnú tašku na športové potreby, oblečenie do posilňovne aj na cesty. Veľkorysý úložný priestor s objemom 63 litrov sa postará o vaše veci. Taška je vybavená veľkou hlavnou priehradkou a oddelenou sieťovanou časťou pre uloženie špinavého alebo prepoteného oblečenia. K dispozícii sú tiež praktické bočné, stredové a horné vrecká, ktoré slúžia na rôzne drobnosti alebo osobné veci.
Sieťované prvky sa postarajú o celkové odvetrávanie, zatiaľ čo povrchová úprava zabezpečí dostatočnú odolnosť. Vďaka tomu vám taška vydrží mnoho rokov a nemusíte sa obávať, že by sa ľahko poškodila. Pohodlie pri prenášaní tašky navyše zabezpečujú nastaviteľné popruhy. Tašku tak môžete nosiť v ruke, cez rameno alebo na chrbte. V neposlednom rade sa taška môže pochváliť prémiovým, moderným dizajnom VENUM s výraznými prvkami.
Športová taška Trainer Lite Evo a jej výhody
- ideálna taška na športové doplnky, do posilňovne alebo na cesty
- ocenia ju boxeri, bojovníci MMA, bojoví aj klasickí športovci
- ponúka dostatok bočných a menších vreciek
- je odolná vďaka povrchovej úprave
- môže byť nosená v ruke, cez rameno alebo na chrbte
- má nastaviteľné popruhy
- má prémiový, moderný dizajn VENUM
Materiál
100% polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 60 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 33 cm |
| Objem | 63 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky do fitka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| EAN: | 3611441589664 |
| Brutto váha: | 1.252000 |
| Značka: | VENUM |
| Dĺžka: | 32.000000 |
| Šírka: | 58.000000 |
| Výška: | 6.000000 |
| Netto váha: | 1.200000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
