Športová taška Medium Duffle Bag Black - Champion
Kód: 99457



Podrobný popis
Športová taška XS Medium Bag – pomocník do posilňovne alebo na cesty, ktorý ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše veci
Športová taška Medium Duffle Bag je praktická voľba do fitka aj na cesty. Ponúka dostatok úložného priestoru, ktorý je rozdelený do troch častí. Hlavná veľká vrecko uprostred je ideálna na športové oblečenie. Na ľavej strane ju dopĺňa klasické vrecko na zips, kam si môžete uložiť drobnosti, ako sú mobil, kľúče alebo peňaženka.
Na pravej strane sa nachádza sieťované vrecko, ktoré je perfektné napríklad na fľašu s vodou alebo na topánky. Taška je vyrobená z polyesteru, vďaka čomu je dostatočne odolná, navyše má vodoodpudivú vrstvu. Pohodlie pri nosení zabezpečuje nastaviteľný popruh. Samozrejmosťou je tiež štýlový a nadčasový dizajn s logom Champion, vďaka ktorému taška skvele doplní každý váš outfit.
Športová taška Medium Duffle Bag a jej výhody
- šikovná taška do fitka či na cesty
- má dostatok úložného priestoru
- je rozdelená do troch segmentov s hlavnými a bočnými vreckami
- má sieťové bočné vrecko
- je vyrobená z polyesteru
- je pokrytá vodoodpudivou vrstvou
- pýši sa vysokou odolnosťou
- má nastaviteľný ramenný popruh
- s nadčasovým dizajnom skvele doplní váš outfit
- zdobí ju logo Champion
- má objem 60 litrov
Materiál
100% polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 30 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 63 cm |
| Objem | 60 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky do fitka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| EAN: | 8054041172808 |
| Brutto váha: | 0.775000 |
| Značka: | Champion |
| Dĺžka: | 30.000000 |
| Šírka: | 60.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.765000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
