Športová taška Duffle All Black - GymBeam
Kód: 45061
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Športová taška Duffle All Black - taška do fitka, ktorú si zamilujete pre štýlový dizajn, množstvo úložného priestoru a komfort pri nosení
Športová taška Duffle All Black je taška do fitka, ktorá vám poskytne množstvo úložného priestoru pre vašu fitness výbavu. Vo vnútri tašky sa nachádza niekoľko menších priehradok. V prednej časti na vás čaká priestranné vrecko na zips a bočná strana tašky je doplnená o praktickú sieťku. Práve tá je vhodná na umiestnenie šejkra či fľaše s vodou. Okrem úložného priestoru vás rozhodne poteší aj trendy “all-black” dizajn a komfort pri nosení. Ten zabezpečujú 2 odolné uši a pevný, nastaviteľný ramenný popruh.
Športová taška Duffle All Black a jej výhody
- priestranná taška nielen na športové veci
- má množstvo úložného priestoru
- je vybavená pevným a nastaviteľným popruhom
- nechýba praktická bočná sieťka
- má štýlový dizajn, ktorý zaujme
- ideálna do práce, fitka aj na cestovanie
Materiál
100% polyester.
Vlastnosti
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Dĺžka | 46 cm |
| Šírka | 22 cm |
| Výška | 25 cm |
| Objem | 25 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky do fitka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| EAN: | 8586022211935 |
| Brutto váha: | 0.514000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 44.000000 |
| Šírka: | 30.000000 |
| Výška: | 2.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 20 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
