Športová potítka Sweat - GymBeam
Kód: 101599



Podrobný popis
Športové potítko Sweat – praktický doplnok, ktorý spoľahlivo absorbuje vlhkosť a pomáha eliminovať nepríjemnosti spojené s potením počas športu
Športové potítko Sweat je skvelým doplnkom pre každého športovca, ktorý do tréningu vkladá maximum. Vďaka priedušnému materiálu, ktorý je tvorený zmesou bavlny, elastanu, latexu a polyamidu, je pohodlné na nosenie a zároveň dostatočne odolné aj flexibilné. Tento starostlivo navrhnutý mix materiálov zaisťuje výborné vlastnosti – potítko spoľahlivo absorbuje vlhkosť a pomáha eliminovať nepríjemnosti spojené s potením počas cvičenia.
Pri tréningu vám vôbec neprekáža, ale naopak poskytne potrebnú oporu aj pri zdvíhaní ťažkých váh alebo vytrvalostnom cvičení, keď sa človek potí viac než obvykle. Toto potítko sa však nehodí len do fitka – skvele poslúži aj pri cyklistike, korčuľovaní, behu a ďalších športoch. Spoľahlivo zotrie pot z čela aj pri tenise či squashi, takže sa môžete plne sústrediť na hru. Oceníte ho tiež vo voľnom čase, napríklad pri turistike. Navyše zaujme minimalistickým dizajnom s logom GymBeam, vďaka ktorému perfektne doplní váš športový outfit.

Športové potítko Sweat a jeho výhody
- poteší každého športovca, ktorý do tréningu vkladá maximum
- vyrobené z kombinácie bavlny, elastanu, latexu a polyamidu
- spoľahlivo absorbuje vlhkosť a eliminuje nepríjemnosti spojené s potením
- pohodlné na nosenie a pri tréningu neprekáža
- dostatočne odolné a flexibilné
- bez problémov zotrie pot z čela aj pri tenise či squashi
- vhodné aj pre najnáročnejšie silové a vytrvalostné tréningy
- skvele sa hodí aj na beh, cyklistiku a ďalšie športové aktivity
- minimalistický dizajn v jednofarebnom prevedení s logom GymBeam
Materiál
80% bavlna, 5% elastan, 14% latex, 1% polyamid
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 8 cm |
| Šírka | 8,5 cm |
| Hĺbka | 1 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné príslušenstvo na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8586026896190 |
| Brutto váha: | 0.022000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 8.000000 |
| Šírka: | 8.000000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.016700 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
