SOLARIX kábel, CAT6, UTP LSOH, 500m, špulka SXKD-6-UTP-LSOH
Kód: 9221043
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Telekomunikačný inštalačný kábel CAT6 od spoločnosti Solarix je vysokokvalitný kábel pre horizontálnu štruktúrovanú kabeláž, ktorý spĺňa a prevyšuje požiadavky špecifikované v medzinárodných normách TIA/EIA 568, EN 50173 a ISO 11801 pre CAT6. Vodiče kábla sú vyrobené z kvalitného medeného drôtu AWG 23; v prípade netienenej aj tienenej verzie kábla kategórie 6 sú jednotlivé páry oddelené plastovým krížom. Kábel Solarix - CAT6 je vhodný pre najnáročnejšie protokoly (napr. 1000BaseT a 1000BaseTX). Kábel sa dodáva s PVC aj LSOH plášťom v 500 zvitkoch.Káble sú označené označením metrov v krokoch po 1 m.
Inštalačné káble Solarix LSOH spĺňajú nasledujúce normy:
A) Kyslosť plynov vznikajúcich pri horení
IEC 60754-2: Skúška plynov vznikajúcich pri horení elektrických káblov - Časť 2: Stanovenie stupňa kyslosti plynov vznikajúcich pri horení materiálov odobratých z elektrických káblov meraním pH a vodivosti
EN 50267-2-2: Spoločné skúšobné metódy pre káble v podmienkach požiaru - Skúšky plynov vznikajúcich pri horení materiálov odobratých z káblov - Časť 2-2: Postupy - Stanovenie stupňa kyslosti plynov pri horení materiálov káblov meraním pH a vodivosti
EN 50267-2-3: Spoločné skúšobné metódy pre káble v podmienkach požiaru - Skúšky plynov vznikajúcich pri horení káblových materiálov - Časť 2-3: Postupy - Stanovenie stupňa kyslosti plynov pri horení káblových materiálov určením váženého priemeru pH a vodivosti kompozitných materiálov
(B) Hustota dymu
IEC 61034-2: Meranie hustoty dymu pri horení káblov za definovaných podmienok - Časť 2: Skúšobný postup a požiadavky
IEC 61034-2: Meranie hustoty dymu pri horení káblov za definovaných podmienok - Časť 2: Skúšobný postup a požiadavky (Táto norma nahrádza EN 50268-2)
(C) Spomalenie horenia/šírenie plameňa káblov s jednoduchou izoláciou
IEC 60332-1-2: Skúšky elektrických a optických káblov v podmienkach požiaru - Časť 1-2: Skúška vertikálneho šírenia plameňa pre jeden izolovaný vodič alebo kábel - Postup pre vopred zmiešaný plameň s výkonom 1 kW
EN 60332-1-2: Skúšky elektrických a optických káblov v podmienkach požiaru - Časť 1-2: Skúška vertikálneho šírenia plameňa pre jeden izolovaný vodič alebo kábel - Postup pre 1 kW zmiešaný plameň (nahradená touto normou EN 50265-2-1)
Kategória: CAT6
Najvyšší podporovaný protokol [?]: 1000BaseT, 1000BaseTX
Najvyššia teoretická rýchlosť, ktorú možno dosiahnuť na kábli
Tienenie: nie
Šírka pásma [?]: 250 MHz
Dostupná šírka pásma
Vodič [?] : 0, 58 mm AWG 23 medený vodič
Typ a priemer vodiča
Izolácia [?]: polyetylén 1, 06 mm
Typ a priemer izolácie
Plášť [?]: LSOH
Typ plášťa
Farba: fialová
Priemer kábla: 6, 7 mm
Hmotnosť: 39 kg/km
NVP [?] : 69 %
Nominálna rýchlosť šírenia - pomer rýchlosti signálu v kábli k rýchlosti svetla v %.
Oneskorenie šírenia [?] : 427 ns/100 m
Oneskorenie signálu na jednom páre
Skreslenie oneskorenia [?] : 12 ns/100 m
Rozdiel oneskorenia signálu medzi najrýchlejším a najpomalším párom
Teplota skladovania: -20 °C až 60 °C
Prevádzková teplota: -20°C až 60°C
Teplota inštalácie: 0°C až 50°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | cat 6 |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 8595684701111 |
| Šírka pásma: | 250 [MHz] |
| Priemer kábla: | 6.7 [mm] |
| Izolácia: | polyethylen 1.06 mm |
| Plášť kábla: | LSOH |
| Mark: | UTP |
| Vodič: | měděný drát 0.58 mm AWG 23 |
| Použite na: | rozvody v počítačových sítích 10/100/1000 Mbps |
| Hmotnosť: | 39 [kg] |
| Kategória: | Cat6 |
| Dĺžka kábla [m]: | 500 |
| Porty: | Bez konektora |
| Farba: | fialová |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
