Sójový nápoj s vápnikom - Joya
Kód: 62566



Podrobný popis
Sójový nápoj s vápnikom - rastlinná alternatíva mlieka vyniká svojou lahodnou chuťou a vysokým obsahom bielkovín
Sójový nápoj s vápnikom je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá alternatívu ku kravskému mlieku. Má čisto rastlinné zloženie s vysokým obsahom bielkovín, ktoré je doplnené o cenné živiny. Pridaný vápnik a vitamín D prispievajú k udržaniu zdravých kostí, zubov a správnej činnosti svalov. Vitamín B12 zase podporuje normálnu funkciu imunity a prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Sójový nápoj s vápnikom je ideálny pre veganov a všetkých jedincov, ktorí uprednostňujú rastlinné potraviny. Má všestranné využitie v kuchyni. Skvele sa hodí k raňajkovým cereáliám, do kávy, na prípravu kakaa, smoothie, sladkých dezertov a obilných kaší. Použiť sa dá perfektne aj na zjemnenie omáčok, polievok a iných slaných jedál. Skvele chutí aj samostatne ako osviežujúci nápoj.
Sójový nápoj s vápnikom a jeho výhody
- rastlinná alternatíva mlieka
- má lahodnú chuť
- vyniká vysokým obsahom bielkovín
- je prirodzene bez laktózy
- je obohatený o vápnik, vitamín D a B12
- vitamín D podporuje zdravie kostí, zubov a funkciu svalov
- vitamín B12 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania
- hodí sa na varenie a pečenie
- je vhodný pre veganov
Zloženie
Sójový základ 98 % (voda, sójové bôby 7,1 %), cukor, uhličitan vápenatý, soľ, prírodná aróma, vitamín D, vitamín B12.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 168 kJ / 40 kcal |
| Tuky | 1,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,2 g |
| Sacharidy | 3 g |
| z toho cukry | 2,3 g |
| Vláknina | 0,8 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0,10 g |
| Vápnik | 120 mg |
| Vitamín D | 0,75 μg |
| Vitamín B12 | 0,38 μg |
Upozornenie
Neotvorené je možné skladovať mimo chladničky. Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 4 dní.
Pred otvorením nápoj pretrepte.
Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné nápoje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| EAN: | 9020200006894 |
| Brutto váha: | 1.050000 |
| Značka: | Joya |
| Dĺžka: | 7.500000 |
| Šírka: | 7.500000 |
| Výška: | 21.500000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
