Sójovo-ovsený nápoj Protein - Joya
Kód: 70519



Podrobný popis
Sójovo-ovsený nápoj Protein má vysoký obsah bielkovín a je bez pridaného cukru
Sójovo-ovsený nápoj Protein je rastlinná alternatíva kravského mlieka, ktorá si vás získa lahodnou chuťou a skvelým zložením. To bolo dosiahnuté kombináciou výživnej sóje a prirodzene sladkého ovsa. Je bez pridaného cukru a môže sa pochváliť aj vysokým obsahom bielkovín. Vďaka rastlinnému zloženiu je vhodný pre veganov a ďalších milovníkov rastlinnej stravy.
Sójovo-ovsený nápoj Protein sa skvele hodí do kávy, k raňajkovým cereáliám alebo na prípravu smoothie a obilných kaší. Oceníte ho ale aj pri pečení sladkých dobrôt alebo na zjemnenie omáčok či polievok.
Sójovo-ovsený nápoj Protein a jeho výhody
- rastlinná alternatíva mlieka
- má vysoký obsah bielkovín
- je bez pridaného cukru a sladidiel
- neobsahuje laktózu
- má lahodnú chuť
- skvele chutí v sladkých aj slaných pokrmoch
- hodí sa na varenie a pečenie
- je vhodný pre veganov
Zloženie
Voda, sójové bôby 6,9 %, ovos 4,1 %, soľ, aróma.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 195 kJ / 47 kcal |
| Tuky | 1,7 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,3 g |
| Sacharidy | 4,0 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 1,0 g |
| Bielkoviny | 3,3 g |
| Soľ | 0,13 g |
Upozornenie
Neotvorené je možné skladovať mimo chladničky. Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 4 dní.
Pred otvorením nápoj pretrepte.
Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné nápoje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| EAN: | 9020200026366-10 |
| Brutto váha: | 1.050000 |
| Značka: | Joya |
| Dĺžka: | 38.000000 |
| Šírka: | 17.000000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 10.000000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 62668 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
