Slivkový džem - Xucker
Kód: 37711



Podrobný popis
Slivkový džem - ovocná nátierka so 75 % obsahom ovocia bez pridaného cukru
Slivkový džem je poctivá ovocná nátierka s vysokým obsahom ovocia bez pridaných konzervantov, aróm a farbív. Nátierka je ručne vyrábaná a sladená xylitolom. Skvele sa hodí ako súčasť raňajok, desiaty alebo na prípravu dezertov. Milujete sladké, ale obávate sa obsahu cukru? Ochutnajte kvalitnú ovocnú nátierku bez GMO, vhodnú aj pre vegánov.
Slivkový džem a jeho výhody
- je to ručne vyrábaná ovocná nátierka
- má 75 % obsah ovocia
- je sladený len sladidlom xylitol
- je bez konzervantov, aróm, farbív a GMO
- je vhodný aj pre vegánov
Zloženie
Slivky (75,3%), sladidlo: xylitol; želírovacie činidlá: pektín, dextróza; okysľujúce činidlo: kyselina citrónová.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 432 kJ / 102 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| - z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 28 g |
| - z toho cukry | 6,8 g |
| - z toho viacsýtné alkoholy | 22 g |
| Bielkoviny | <0,5 g |
| Soľ | 0,06 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte produkt v chladničke a spotrebujte do 7 dní. Produkt môže mať v prípade nadmernej konzumácie laxatívny účinok. Uchovávajte mimo dosahu zvierat, pretože aj malé množstvo xylitolu môže byť pre psy nebezpečné. Naopak, mačky tolerujú xucker xylitol bez problémov. Napriek starostlivému spracovaniu sa môžu v džeme nachádzať zvyšky kôstok!
Dextróza v produkte sa na sladenie aktívne nepoužíva. Ide o zložku pektínu používaného na želatinovanie z prírodných surovín. Bez pridania dextrózy nie je možné zaručiť funkčnú kvalitu pektínu. Obsah je však zanedbateľný a nemá takmer žiadny vplyv na celkový obsah cukru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | 4260248063922 |
| Brutto váha: | 0.363000 |
| Značka: | Xucker |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.220000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
