Sladké marhuľové jadrá - GymBeam
Kód: 968230



Podrobný popis
Sladké marhuľové jadrá - chutný snack s jemne orieškovou chuťou, ktorý je zdrojom bielkovín
Sladké marhuľové jadrá sú chrumkavý snack v podobe sušených semienok, ktoré pochádzajú z marhuľovej kôstky. Na prvý pohľad pripomínajú mandle. Majú navyše veľmi podobnú orieškovú chuť, ktorá doznieva príjemným ovocným tónom. Pýšia sa tiež skvelým nutričným profilom. V prvom rade majú vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín (zdravých tukov). Priaznivcov zdravého životného štýlu tak iste poteší, že náhrada nasýtených tukov nenasýtenými tukmi v strave prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.
Sušené marhuľové jadrá sa môžu pochváliť aj vysokým podielom vlákniny (14 g v 100 g). Športovcov a aktívnych ľudí zároveň poteší, že patria medzi zdroje bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov, ale aj k zdraviu kostí. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa ako snack a skvelú alternatívu k orieškom. Hodia sa však aj do kaší, müsli či granoly a svoje miesto si nájdu aj pri pečení. Nasekané skvele zapadnú do koláčov či sušienok a ozdobia tiež rôzne dezerty. Používajú sa aj na výrobu marhuľového oleja. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, isté je, že sa tieto sladké marhuľové jadrá vo vašej kuchyni rozhodne nestratia. Navyše sú vhodné aj pre vegánov a neobsahujú lepok ani GMO.
Sladké marhuľové jadrá a ich výhody
- sušené sladké marhuľové jadrá
- oriešková chuť s ovocným tónom
- vysoký obsah nenasýtených tukov
- vďaka nenasýteným tukom (ak nahradia nasýtené) prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
- vysoký podiel vlákniny
- zdroj bielkovín
- vďaka bielkovinám prispievajú k udržaniu zdravých kostí
- ideálne k samostatnej konzumácii
- vhodné aj do sladkej kuchyne
- neobsahujú lepok ani GMO
Zloženie
Sladké sušené marhuľové jadrá.
Dávkovanie
Konzumujte 5 až 10 jadier denne (maximálne 10 g denne).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2497 kJ/ 597 kcal |
| Tuky | 52,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 3 g |
| Sacharidy | 3,1 g |
| - z toho cukry | 3,1 g |
| Vláknina | 14,4 g |
| Bielkoviny | 22,3 g |
| Soľ | < 0,05 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orechy |
|---|---|
| EAN: | 8586027407104 |
| Brutto váha: | 0.258000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 15.000000 |
| Výška: | 26.000000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
