Sladidlo Stevia Kristalle 1:1 200 g - NATUSWEET
Kód: 37069
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Sladidlo Stevia Kristalle 1:1 - sladidlo bez obsahu kalórií, ktoré sladí presne tak ako cukor
Sladidlo Stevia Kristalle 1:1 je sladidlo na báze vysokokvalitných glykozidov steviolu. Ten sa získáva z listov juhoamerickej rastliny Stevia rebaudiana Bertoni. Obsahuje aj alkoholový cukor erythritol a vyznačuje sa nulovou kalorickou hodnotou. Napriek tomu je jeho schopnosť sladenia voči bežnému cukru v pomere 1:1 - sladí presne tak ako cukor. Táto alternatíva cukru má široké využitie a výborne sa hodí na varenie, pečenie či sladenie vašich obľúbených jedál a nápojov. Oslaďte si život bez výčitiek.
Sladidlo Stevia Kristalle 1:1 a jeho výhody
- sladidlo zo stévie a erythritolu
- je bezkalorické
- sladí rovnako ako cukor
- má široké využitie v kuchyni
Zloženie
Sladidlo - erytritol, steviolglykosidy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stévia |
|---|---|
| EAN: | 8592941000185 |
| Brutto váha: | 0.204000 |
| Značka: | NATUSWEET |
| Dĺžka: | 9.500000 |
| Šírka: | 2.000000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 40 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
