Silikónové slamky - GymBeam
Kód: 87427



Podrobný popis
Silikónové slamky sú udržateľným doplnkom, ktorý vám uľahčí hydratáciu
Silikónové slamky sú skvelou alternatívou tradičných plastových slamiek. Pretože sú znovu použiteľné a udržateľné. Vďaka mäkkému silikónu majú dlhú životnosť a zabezpečia pohodlné pitie. Navyše sú šetrné k vašim perám a zubom. Potešia tiež svojím všestranným použitím, pretože sú vhodné ako pre studené, tak pre horúce nápoje. Je radosť ich používať a premenia váš pitný režim na skutočný pôžitok. Umožnia vám totiž vychutnať si všetky vaše obľúbené nápoje bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Možno ich použiť na smoothies, proteínové koktaily, limonády, kávu, čaj alebo akýkoľvek iný nápoj, na ktorý máte chuť.
Sú tiež ľahké a pohodlne sa zmestia do každej tašky alebo kabelky. Takže si ich môžete vziať všade so sebou, či už idete behať, na túru, na prechádzku po meste, na cesty alebo do posilňovne. Dodávajú sa v balení po troch kusoch a s čistiacou kefkou. Vďaka tomu sa ľahko čistia a môžu sa umývať v umývačke. Vďaka tomu vám tieto slamky zabezpečia ideálnu hydratáciu, nech už s nimi pôjdete kamkoľvek.
Silikónové slamky a ich výhody
- praktické a opakovane použiteľné slamky
- vyrobené z mäkkého silikónu
- sú ľahké a majú dlhú životnosť
- sú pohodlné na pitie
- sú vhodné pre studené aj horúce nápoje
- sú ideálne pre prípravu koktailov, proteínových koktailov, limonád a ďalších nápojov
- ľahko sa čistia a možno ich umývať v umývačke
- súčasťou balenia sú tri slamky a čistiaca kefka
Materiál
Silikón
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 20,00 cm |
| Priemer | 0,70 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na jedlo a príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8586025951258 |
| Brutto váha: | 0.026000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 21.500000 |
| Šírka: | 8.000000 |
| Výška: | 1.500000 |
| Netto váha: | 0.024000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 250 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
