Sieťová nabíjačka Hama s predlžovacím káblom, 2x USB-A, 1x el. Euro zásuvka, 1,9 m
Kód: 106263
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Nabíjačka USB na dlhom kábli s euro vidlicou, ideálna na použitie v ťažko prístupných elektrických zásuvkách- 2 zásuvky USB, možnosť nabíjať dve zariadenia súčasne
- pre všetky zariadenia, ktoré umožňujú nabíjanie/napájanie cez konektor USB
- Vhodná pre telefóny aj tablety vďaka vysokému výkonu
- Výstup USB: max. 2,4 A/5 V (12 W, spoločný pre obe zásuvky)
- 1x 2-pólová zásuvka (plochá "Euro")
- obrazovky pre zvýšenú ochranu pred náhodným dotykom
- Maximálne zaťaženie: 575 W (2,5 A/230 V)
- Napájanie: 220-250 V, 50/60 Hz (2-pólová zástrčka Euro)
- Dĺžka kábla: 1,9 m
- Integrovaný gumový pásik na usporiadanie kábla
- farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieť (230 V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 4047443491190 |
| Maximálny výkon portu [W]: | 12 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 12 |
| Počet portov USB-A: | 2 |
| Typ nabíjačky: | Bezdrôtové pripojenie |
| Farba: | Biela |
| Výstupy: | USB-A, 230 V |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
