Sieťová nabíjačka FIXED s výstupom USB-C a podporou PD, 20 W, biela
Kód: 9974699
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sieťová nabíjačka FIXED USB-C sa postará o rýchle a bezproblémové nabíjanie vášho smartfónu, tabletu a inej elektroniky. Moderný port USB-C s podporou technológie Power Delivery 3.0 ponúka celkový výkon až 20 W a dokáže doplniť energiu maximálnou rýchlosťou aj pri najnovších smartfónoch. Nabíjačka si bez problémov poradí aj s nabíjaním tabletov a je vhodná ako adaptér pre príslušenstvo MagSafe a bezdrôtové nabíjacie stanice. Nabíjanie je mimoriadne bezpečné a nehrozí pri ňom žiadne prehriatie ani prepätie. S nabíjačkou FIXED sa už nebudete obávať, že sa vám vybije mobilné zariadenie, či už ste doma, v kancelárii alebo na cestách.- Adaptér na rýchle nabíjanie s podporou rýchleho nabíjania
- 1 x port USB-C Power Delivery 3.0
- Celkový výkon 20 W
- Maximálny výkon pre najnovšie telefóny a tablety od spoločnosti Apple a ďalších výrobcov
- vhodný doplnok pre nabíjacie adaptéry MagSafe
- určený pre zásuvky EÚ
- výrobok spĺňa všetky právne a bezpečnostné normy pre Českú republiku
- rozmery: 8,1 x 4,2 x 2,7 cm so zástrčkou
Technické údaje: Vhodné pre použitie v domácnostiach, kde je možné pripojiť zariadenie k elektrickej sieti:
- Vstup: AC 100-240 V, 50/60 Hz, 1A
- Výstup: USB-C DC 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A spolu 20W
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieť (230 V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591680144969 |
| Farba: | Biela |
| Výstupy: | 230 V |
| Typ nabíjačky: | do siete |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Maximálny výkon portu [W]: | 20 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 20 |
| Počet portov USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
