Sieťová dvojportová nabíjačka USB Tellur PDHC101, PD 20 W + QC3.0 18 W, biela
Kód: 119885
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dvojportová sieťová nabíjačka Tellur PDHC101, PD 20 W + QC3.0 18 W - Táto nabíjačka je až 4-krát rýchlejšia ako štandardné nabíjačky, takže už nikdy nebudete musieť čakať, kým sa vaše zariadenie nabije.Hľadáte spôsob, ako bleskovo nabiť svoj iPhone alebo iné kompatibilné zariadenie?
Nehľadajte nič iné ako dvojportovú nabíjačku Tellur PDCH101!
Vďaka 20W PD a 18W QC3.0 je táto nabíjačka až 4-krát rýchlejšia ako štandardné nabíjačky, takže už nikdy nebudete musieť čakať, kým sa vaše zariadenie nabije.
Navyše je vybavená systémami ochrany proti skratu, nadprúdu, prepätiu a prehriatiu, takže si môžete byť istí, že vaše zariadenie zostane v bezpečí.
Či už chcete rýchlo nabiť svoj iPhone alebo iné kompatibilné zariadenie, alebo len chcete mať istotu, že je vždy pripravené na použitie, dvojportová nabíjačka Tellur PDCH101 je dokonalým riešením.
Rýchlo nabije kompatibilný iPhone z 0 % na 50 % až za 30 minút - pri použití s káblom MFi Type-C na Lightning (nie je súčasťou balenia)
Nabíjajte kompatibilné zariadenia až 4-krát rýchlejšie vďaka technológii Quick Charge 3.0
Systémy ochrany proti skratu, nadprúdu, prepätiu a prehriatiu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstup: AC 100-240V~50/60Hz 0,6A Max.
Výstup typu C (PD 3.0): 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (20W)
Výstup USB (QC3.0): 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (18W)
Celkový výkon: 20 W
Vlastnosti: - Elektrická zásuvka s kapacitou 20 mAh, ktorá umožňuje pripojenie k elektrickej sieti: Automatická identifikácia výstupu
Materiál: ABS + PC (ohňovzdorný a nehorľavý)
Bezpečnostná ochrana: skrat, nadprúd, prepätie, prehriatie
Farba biela
KOMPATIBILNÉ ZARIADENIA PD
iPad Pro 12,9'', iPad Pro 10,5'', iPad Pro 11'',
iPhone 14 Pro Max/ iPhone 14 Pro/ iPhone 14/ iPhone 13 mini/ 13/ 13 Pro/ 13 Pro Max/ iPhone 12 mini/ 12/ 12 Pro/ 12 Pro Max/ SE/ iPhone 11/ 11 Pro/ 11 Max/ XR/ X/ XS Max/ XS/ 8 Plus/ 8,
Samsung S23 Ultra/ Samsung S23+/ Samsung S23/ Samsung S22 Ultra/ Samsung S22+/ Samsung S22/ Samsung S21 Ultra/ S21+/ Samsung S20 Ultra/ S20+/ Samsung S20, Samsung S10+/ S10/ S10e,
Google Pixel 7 Pro/ 7/ 6a/ 6 Pro/ 6/ 5a/ 5/ 4 XL/ 4/ 3a XL/ 3a/ 3 XL/ 3
ROZMERY A HMOTNOSŤ
83 x 43 x 27 mm / 54 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieť (230 V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5949120004626 |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Maximálny výkon portu [W]: | 20 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 20 |
| Počet portov USB-C: | 1 |
| Počet portov USB-A: | 1 |
| Typ nabíjačky: | do siete |
| Farba: | Biela |
| Výstupy: | 230 V |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
