Sendvič Paradajky a Bazalka - Wasa
Kód: 36175 70105 Zvoľte variant



Podrobný popis
Sendvič Paradajky a Bazalka - chrumkavé náhrady pečiva vhodné aj do diéty
Sendvič Paradajky a Bazalka je chrumkavá celozrnná náhrada pečiva zo Švédska. Vďaka vysokému obsahu vlákniny sú ideálne do diét či ako súčasť zdravého životného štýlu. Knäckebroty boli pôvodne vyrábané z múky, soli a vody. Neskôr sa k nim začali pridávať aj rôzne druhy korenia, semienok či ochucovadiel. Dajte si ich na raňajky, desiatu či večeru s prílohou, po akej váš apetít práve túži, a užite si ich jedinečnú chuť a úžasnú ľahkosť.
Sendvič Paradajky a Bazalka a ich výhody
- trvanlivá náhrada klasického pečiva
- obsahuje vysoké množstvo vlákniny
- vhodné ako súčasť zdravého životného štýlu
Zloženie
Pšeničný knäckebrot (pšeničná múka 57 %, droždie, slnečnicový olej, cukor, jedlá soľ), náplň 38 % [repkový olej, syrový prášok 9,3 % (mlieko), bambucké maslo, sušený cmar, maltodextrín, prírodná aróma (mlieko), sušené paradajky 0,7 %, sušená bazalka 0,02 %].
Tabuľka nutričných hodnôt
| Výživové údaje | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2005 kJ / 479 kcal |
| Tuky | 23 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,0 g |
| Sacharidy | 54 g |
| - z toho cukry | 5,0 g |
| Vláknina | 5,0 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 1,3 g |
Upozornenie
Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Môže obsahovať stopy sezamových semien, sóje, vlčieho bôbu, zeleru a horčice.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chlieb a pečivo |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.042000 |
| Značka: | Wasa |
| Dĺžka: | 17.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 1.500000 |
| Netto váha: | 0.040000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
