Šejker Active 600 ml - The Protein Works
Kód: 103933
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Materiál
Polypropylene (PP)
Rozmery
| Parametre | |
|---|---|
| Výška | 21,2 cm |
| Šírka | 9,5 cm |
| Dĺžka | 9,5 cm |
| Hmotnosť | 120 g |
Použitie
Vhodné do umývačky riadu. Obsahuje špirálu na miešanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šejkre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 5060952350771 |
| Brutto váha: | 0.120000 |
| Značka: | The Protein Works |
| Dĺžka: | 21.200000 |
| Šírka: | 9.500000 |
| Výška: | 9.500000 |
| Netto váha: | 0.120000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
