Ryžová hladká múka - Green Apotheke
Kód: 38827 84127 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Ryžová hladká múka - jemná bezlepková múka vhodná na pečenie a varenie fitness receptov
Ryžová hladká múka je prirodzene bezlepková ryžová múka vyrobená jemným a šetrným mletím na kamennom mlyne. Je ideálna pre varenie a pečenie sladkých a slaných fitness dezertov, zahusťovanie omáčok a prípravu vašich obľúbených fitness jedál. Využiť ju môžete aj pri varení tradičných pokrmov, kde slúži ako skvelá alternatíva pšeničnej múky.
Zloženie
Ryža lúpaná, mleté zrno.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1492 kJ / 357 kcal |
| Tuky | 0,7 g |
| z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 79,2 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 7,3 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Skladujte a uchovávajte v suchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.414000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 10.500000 |
| Šírka: | 6.500000 |
| Výška: | 20.000000 |
| Netto váha: | 0.400000 |
| Počet kusov v balení: | 15 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
