RockShox JUDY Silver vidlica, TK - Crown 27,5" 9QR 100mm, čierna, Alum Str 1 1/8 42offset A3
Kód: 128104
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Platforma JUDY SILVERDlouhý popis Odpružená vidlice Judy Silver TK - Ovládání z korunky 27.5" Rychloupínák 100mm Černá, hliníkový rovný sloupek 1 1/8 42offset Solo Air (součástí balení je ježek) A3
Barva Gloss Black
Modelové označení TK
Velikost kol 27.5"
Zdvih 100mm
Sloupek 1-1/8" Aluminum
Rozměr osy 9mm Quick Release
Umístění nastavení Crown
Pružení Solo Air
Offset vidlice 42mm (27.5")
Typ brzdy Disc
Povrchová úprava horních noh Fast Black
Nastavení tlumení Extl rebnd, TurnKey lockout
Materiál korunky Forged, pocketed aluminum
Minimální velikost kotouče 160mm
Maximální velikost kotouče 185mm
Typ horních noh 30mm straight wall steel
Délka od osy ke korunce 490
Maximální průměr pláště (mm) 710
Maximální šířka pláště (mm) 62
Typ tlumení TurnKey
Dodatočné parametre
| Kategória: | 27,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 710845844713 |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Silver |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Posun [mm]: | 42 |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 27,5 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
| Zámok vidlice: | na korunke |
| Zdvih vidlice [mm]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
