RockShox Judy Silver RL 29" QR 100 mm, čierna, hliník FB 51AL A3
Kód: 128194
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odpružená vidlice Judy Silver TK - Dálkové ovládání z řidítek 29" Rychloupínák 100mm Černá, hliníkový rovný sloupek 1 1/8 51offset Solo Air (součástí balení je ježek a pravé PopLoc Dálkové ovládání z řidítek) A3Dodatočné parametre
| Kategória: | 29" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 710845844768 |
| Posun [mm]: | 51 |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Silver |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Zdvih vidlice [mm]: | 100 |
| Zámok vidlice: | na riadidlách |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 29 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
