RockShox JUDY Gold RL - Korunka 27,5" 9QR 100mm, čierna, Alum Str 1 1/8 42offset, A3
Kód: 128108
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
RockShox Judy Gold RL vidlica - uzatváranie korunky, 27,5" 9QR 100 mm, čierna, Alum Str 1 1/8 42offset, Solo Air (ježko v cene) A3Prémiový výkon s cenou na úrovni. Judy teraz pokrýva celý rad odpružených vidlíc pre MTB a E-MTB s priemerom klzákov 30 mm a možnosťami osí a stĺpikov, ktoré vyhovujú akejkoľvek špecifikácii. Okrem toho rad Gold ponúka hliníkové klzáky a tlmiacu kazetu Motion Control™.
Vlastnosti
Nová grafika pre svieži a prémiový vzhľad
Tlmenie Motion Control s pomalým nastavením kompresie až po uzamknutie
Svetlá výška pneumatík až 2,8" (15x110 mm BOOST)
Rýchle 30 mm hliníkové ližiny s čiernou povrchovou úpravou kombinujú tuhosť a nízku hmotnosť s prémiovým vzhľadom
Jednoduché a vysoko nastaviteľné odpruženie Solo Air
Technické údaje
Veľkosť kolesa: 27,5"
Zdvih: 100 mm
Tlmiaca kazeta: Pneumatika: Motion Control s uzatváraním korunky
Odsadenie: 42 mm (27,5")
Korčule: 30 mm hliník s rovnou stenou
Stĺpik: 1-1/8"
Os: 9QR s rýchloupínaním
Hmotnosť: 1 689 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | 27,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 710845844874 |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 27,5 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
| Zámok vidlice: | na korunke |
| Posun [mm]: | 42 |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Gold |
| Zdvih vidlice [mm]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
