Rakytník plody - Wolfberry
Kód: 86218



Podrobný popis
Rakytník plody – sušené plody rakytníka, ktoré sa hodia ako súčasť zdravého životného štýlu
Rakytník plody sú 100 % sušené plody rakytníka bez pridaných látok. Rakytník je drevina s tŕnistou kôrou a typickými oranžovými až červenými plodmi. Tie po rozhryzení uvoľnia rakytníkový olej. Sušené plody rakytníka sa hodia najmä v období od jesene do jari.
Dá sa z nich pripraviť chutný čaj, ktorý skvele zahreje počas chladnejších dní. Môžete ich tiež pomlieť na jemný prášok, ktorý si pridáte do kaše či smoothies.
Rakytník plody a ich výhody
- 100 % sušené plody rakytníka bez pridaných látok
- majú jemne kyslú chuť
- vhodné na prípravu čaju
- hodia sa najmä v období od jesene do jari
- dajú sa pomlieť a využiť ako prášok na ozdobenie receptov
- ideálne ako súčasť zdravého životného štýlu
Zloženie
100% sušené plody Rakytníka
Príprava
1 - 2 lyžičky plodov zalejte cca 200 ml vriacej vody a po 15 minútach sceďte.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | per 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 310 kJ/ 74 kcal |
| Tuky | 1,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 9,3 g |
| - z toho cukry | 1,9 g |
| Vláknina | 5,2 g |
| Bielkoviny | 4,1 g |
| Soľ | 0 g |
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 8594158033543 |
| Brutto váha: | 0.204000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 13.000000 |
| Šírka: | 13.000000 |
| Výška: | 6.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
