Proteínové cestoviny - Green Apotheke
Kód: 36466



Podrobný popis
Proteínové cestoviny - výnimočné cestoviny bez vajec a lepku, naopak bohaté na bielkoviny
Proteínové cestoviny sú originálne cestoviny zo zmesi šošovicovej a kukuričnej múky a obohatené o hrachový proteín. Vretená sú bezvaječné a neobsahujú lepok, preto sú vhodné aj pre vegánov a celiatikov. Majú skvelú chuť, a zároveň vás plnohodnotne zasýtia. Rozšírte svoj jedálniček o tieto cestoviny, z ktorých môžete pripraviť samostatné jedlo alebo ich použiť ako prílohu či pridať do šalátov.

Proteínové cestoviny a ich výhody
- cestoviny zo šošovicovej a kukuričnej múky
- majú vysoký obsah bielkovín
- neobsahujú vajcia ani lepok
- výborná alternatíva ku klasickým cestovinám
- sú vhodné pre vegánov a celiatikov
Zloženie
Šošovicová múka (55%), kukuričná múka (38%), hrachový proteín (7%).
Príprava
Cestoviny varíme v osolenej vode s kvapkou oleja (v pomere 100 g cestovín / 1l vody) za občasného miešania 7 minút, a 1 minútu necháme dôjsť. Potom ihneď scedíme a pokvapkáme kvalitným olejom.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1511 kJ / 359 kcal |
| Tuky | 2,4 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,6 g |
| Sacharidy | 53,9 g |
| z toho cukry | 1 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Soľ | 0,26 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy sóje.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cestoviny |
|---|---|
| EAN: | 8595178219696 |
| Brutto váha: | 0.250000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 19.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
