Proteínová tyčinka Snickers High Protein Crisp Bar - Mars
Kód: 64531 70771 Zvoľte variant



Podrobný popis
Proteínová tyčinka Snickers High Protein Crisp Bar - populárna karamelová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín
Proteínová tyčinka Snickers High Protein Crisp Bar je skvelou voľbou pre každého, kto miluje túto tradičnú populárnu karamelovú tyčinku a chcel by si ju vychutnať vo fit verzii. Má totiž vysoký obsah bielkovín (úctyhodných 20 g v jednej porcii). Očarí vás teda nielen neodolateľnou chuťou, ktorej podľahli milióny ľudí na celom svete, ale podporí tiež rast a udržanie svalovej hmoty či zdravie kostí. Môžete si ju so sebou vziať kamkoľvek chcete a vychutnať ako výborný a výživný snack kedykoľvek počas dňa, či už v práci, škole alebo doma ku káve či počas odpočinku.
Je tiež ideálnym spoločníkom na turistiku, počas cyklistiky, dlhých prechádzok alebo po športovom výkone. Obsahuje neprekonateľné kombo skutočných orieškov, karamelu a mliečnej čokolády, ktoré rozprúdi chuťové poháriky nielen každého milovníka klasickej tyčinky Snickers.
Proteínová tyčinka Snickers High Protein Crisp Bar a jej výhody
- je populárna karamelová tyčinka vo verzii s vysokým obsahom bielkovín
- obsahuje 20 g bielkovín
- vďaka bielkovinám podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
- má neodolateľnú karamelovo čokoládovú chuť a výživné zloženie
- bielkoviny majú pozitívny vplyv aj na zdravie kostí
- má menej sacharidov, cukru a tuku než bežná verzia Snickers
- je ideálnym snackom kedykoľvek počas dňa
Zloženie
Mliečna čokoláda (16%) (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, laktóza a bielkoviny zo srvátky (mlieko), palmový tuk, sušená srvátka (mlieko), mliečny tuk, emulgátor (sójové lecitíny), prírodná vanilková aróma), mliečna bielkovina, hydrolyzát kolagénu, karamelová vrstva (11%) (glukózový sirup, cukor, kondenzované mlieko , invertný cukrový sirup, kakaové maslo, zvlhčovadlo (glycerol), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), aróma, soľ, farbivo (obyčajný karamel)), arašidy (9%), zvlhčovadlo (glycerol), voda, oligofruktóza, sójová bielkovina, kokosový tuk, srvátková bielkovina (mlieko), sójové lupienky (2,5%) (sójová bielkovina, ryžová múka, extrakt z jačmenného sladu, soľ), arašidová pasta, aróma, farbivo (obyčajný karamel).
Dávkovanie
Proteínové tyčinky Mars si môžete vychutnať 2 alebo 3-krát denne najlepšie pred alebo po športovom výkone, ale aj kedykoľvek počas dňa, keď vás prepadne hlad.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (55 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 911 kJ /218 kcal |
| Tuky | 8,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4,2 g |
| Sacharidy | 15 g |
| z toho cukry | 8,5 g |
| Bielkoviny | 20 g |
| Soľ | 0,26 g |
Upozornenie
Môže obsahovať iné obilniny obsahujúce lepok, orechy, vajcia. Skladujte na chladnom, suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nie je vhodné pre vegetariánov. Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.067000 |
| Značka: | Mars |
| Dĺžka: | 12.500000 |
| Šírka: | 3.500000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.055000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
