Proteínová tyčinka Protein Crunch - Applied Nutrition
Kód: 47116 47119 Zvoľte variant



Podrobný popis
Proteínová tyčinka Protein Crunch - rýchly snack s 20 g bielkovín a nízkym obsahom cukru
Proteínová tyčinka Protein Crunch je rýchly snack s tromi vrstvami - jemným karamelom, chrumkami a čokoládovou polevou. Vyniká 20gramovým obsahom bielkovín, vďaka čomu prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty či udržaniu zdravých kostí. Má nízky obsah cukru, a naopak, vysoký podiel vlákniny, čím sa z tyčinky stáva úžasná alternatíva rýchlych raňajok alebo dezertu k popoludňajšej káve. Do svojho príjmu ju bez problémov začlenia aj ľudia, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl. Telu navyše dodá potrebné živiny, a tak nemusíte mať pocit, že hrešíte.
Proteínová tyčinka Protein Crunch a jej výhody
- obsahuje 20 g bielkovín
- má nízky podiel cukru a vysoký podiel vlákniny
- vďaka bielkovinám prispieva k udržaniu a rastu svalov
- je ideálna ako rýchly snack či dezert
Zloženie
Príchuť Chocolate caramel: Poleva mliečnej čokolády so sladidlom (25 %) (sladidlo maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor lecitín (sója), prírodná vanilková aróma, karamelová vrstva s vlákninou (18 %) (polydextróza, kondenzované mlieko, kakaové maslo), zvlhčovadlo sorbitol, monoemulgátor a diglyceridy mastných kyselín, prírodné arómy, voda, soľ, obyčajný karamel, mliečne bielkoviny, hydrolyzát kolagénu, zvlhčujúci glycerol, sójový proteín, sójové chrumky (6,7 %) (sójový proteín, ryžová múka, jačmeň), sladový extrakt, soľ, voda, kokosový olej, arómy, objemové látky, mikrokrystalická celulóza, farebný karotén.
Príchuť White chocolate caramel: Poleva bielej čokolády so sladidlom (25 %) (sladidlo maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor lecitín, prírodná vanilková aróma Bourbon), karamelová vrstva s vlákninou (18 %) (polydextróza, kondenzované mlieko, kakaové maslo, zvlhčovadlo sorbitol, monoemulgátor a diglyceridy mastných kyselín, prírodné arómy, voda, soľ, farebný obyčajný karamel, mliečny proteín, hydrolyzát kolagénu, zvlhčujúci glycerol, sójový proteín, sójové chrumky (6,7 %) (sójový proteín, ryžová múka, extrakt z jačmenného sladu, soľ), voda, kokosový olej, arómy, objemové činidlo, mikrokrystalická celulóza, farebný karotén, stévia.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 tyčinka (60 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 895 kJ / 214 kcal |
| Tuky | 8,9 g |
| z toho nasýtené tuky | 6,1 g |
| Sacharidy | 16 g |
| z toho cukry | 1,8 g |
| Vláknina | 5 g |
| Bielkoviny | 20 g |
| Soľ | 0,34 mg |
Upozornenie
Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky. Chráňte pred slnkom. Skladujte v suchu a chlade (<18 °C).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.061000 |
| Značka: | Applied Nutrition |
| Dĺžka: | 3.500000 |
| Šírka: | 18.500000 |
| Výška: | 1.500000 |
| Netto váha: | 0.060000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
