Proteínová tyčinka Mars Hi-Protein Salted Caramel - Mars
Kód: 38731



Podrobný popis
Proteínová tyčinka Mars Hi-Protein Salted Caramel s vysokým obsahom bielkovín a zníženým podielom sacharidov, cukrov a tukov
Proteínová tyčinka Mars Hi-Protein Salted Caramel je špeciálna edícia Mars tyčinky s vysokým podielom proteínu. Obsahuje až 20 g bielkovín a má znížený podiel sacharidov, cukrov a tukov. Lahodnú tyčinku s príchuťou slaný karamel však od klasickej tyčinky Mars takmer nerozoznáte. Aj keď obsahuje len 209 kalórií chutí výborne, a preto je ideálnou voľbou na rýchly proteínový snack.

Proteínová tyčinka Mars Hi-Protein Salted Caramel a jej výhody:
- obsahuje až 20 g bielkovín
- má znížený podiel sacharidov, cukrov a tukov
- je ideálna ako potréninkový snack
- má len 209 kcal
Zloženie
Zmes bielkovín (sójový izolát, mliečny izolát, sušené odstredené mlieko, srvátkový koncentrát, vaječný albumín, emulgátor (sójový lecitín)) (27%), solený karamel (sladené zahustené odstredené mlieko (odstredené mlieko, cukor), glukózový sirup, invertný cukrový sirup, palmový olej, maslo (mlieko), cukor, soľ, emulgátor (E471), stabilizátor (pektíny), prírodná aróma) (16%), mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, laktóza, bielkoviny zo srvátky, palmový tuk, sušená srvátka, mliečny tuk, emulgátory (sójový lecitín, E476), vanilkový extrakt) (15%), hydrolyzovaný kolagén (12%), zvlhčovadlo (glycerol), frukto-oligosacharidy, zvlhčovadlo (maltitol), aróma, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, extrakt z jačmenného sladu, soľ.
Dávkovanie
Proteínové tyčinky Mars si môžete vychutnať 2 alebo 3-krát denne najlepšie pred alebo po športovom výkone, ale aj kedykoľvek počas dňa, keď vás prepadne hlad.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (59 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 874 kJ / 209 kcal |
| Tuky | 4,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 23,2 g |
| z toho cukry | 13,3 g |
| Bielkoviny | 20 g |
| Soľ | 0,65 g |
Upozornenie
Potravina vhodná pre športovcov. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.710000 |
| Značka: | Mars |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 17.500000 |
| Výška: | 8.000000 |
| Netto váha: | 0.708000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 33397 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
