Proteínová paradajková polievka - GymBeam
Kód: 117103



Podrobný popis
Proteínová paradajková polievka je rýchle, chutné a výživné jedlo s 12 g bielkovín v jednej porcii
Proteínová paradajková polievka je nutrične vyvážená instantná polievka, ktorú si pripravíte rýchlo a efektívne, nech už ste kdekoľvek. Jej základ tvorí chutná zeleninová zmes, v ktorej dominuje paradajkový prášok (15,8 %) doplnený o sušený špenát a sušené paradajky. Polievka má nízky obsah tuku a vysoký podiel bielkovín, keďže obsahuje fazuľový proteín a hydrolyzovaný kolagén. Vďaka tomu tak podporuje rast a udržanie svalov aj zachovanie zdravých kostí. Celkovú chuť zeleninovej polievky dolaďuje morská soľ, paprikový extrakt a zmes vybraného korenia.
Jej najväčšou prednosťou je maximálne jednoduchá príprava, ktorá vám zaberie len pár minút. Stačí obsah vrecúška vysypať do misky, zaliať 140 – 180 ml horúcej vody, dobre premiešať a nechať 5 – 7 minút odstáť. Svoje uplatnenie nájde doma v kuchyni aj na cestách. Poslúži ako rýchly teplý obed v kancelárii, večera po tréningu alebo ako sýty snack počas turistiky. Keď máte chuť, môžete ju doplniť o ďalšie ingrediencie, ako sú kúsky tofu, krutóny alebo čerstvé bylinky. Doprajte svojmu telu kvalitnú výživu a vychutnajte si polievku nabitú proteínmi kedykoľvek na ňu dostanete chuť.
Proteínová paradajková polievka a jej výhody
- zeleninová instantná polievka
- základ tvorí prášok zo špenátu a paradajok
- má 12 g bielkovín na jednu porciu
- obsahuje fazuľový proteín a hydrolyzovaný kolagén
- má iba 1,4 g tuku
- je GLP-1 friendly
- pripravuje sa rýchlo a jednoducho zaliatím vodou
Zloženie
Maltodextrín, sušená zelenina (paradajkový prášok 15,8%, sušené paradajky 2,5%, sušený špenát), izolát fazuľového proteínu (obsahuje oxid siričitý) 10,5%, hydrolyzovaný kolagén 10,5%, zemiakový škrob, morská soľ, olivový olej, trstinový cukor, koncentrát z červenej repy v prášku, zmes korenia, paprikový extrakt, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma.
Návod na prípravu
Obsah vrecúška vysypte do misky. Zalejte 140 – 180 ml horúcej vody a dobre premiešajte. Nechajte 5 – 7 minút odstáť, potom znova premiešajte a konzumujte.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1536 kJ/ 362 kcal |
| Tuky | 2,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Sacharidy | 62 g |
| - z toho cukry | 12 g |
| Bielkoviny | 22 g |
| Soľ | 3,00 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Môže obsahovať lepok, vajcia, arašidy, sójové bôby, mlieko, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotové jedlá |
|---|---|
| EAN: | 8586028595299 |
| Brutto váha: | 0.058000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 1.700000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 0.055000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
