Proteínová granola - Go On
Kód: 55600



Podrobný popis
Proteínová granola - chutná a výživná zmes celozrnných vločiek vhodná na raňajky či desiatu
Proteínová granola je výživná radosť v podobe zmesi celozrnných vločiek s vysokým podielom vlákniny a bielkovín, ktoré pochádzajú z kvalitného sójového izolátu a prispievajú k rastu či udržaniu svalovej hmoty. Proteínová granola neobsahuje žiadne pridané cukry, vďaka čomu sa môže pýšiť ich nízkym obsahom. Ďalej ponúka vitamíny a minerály, medzi ktoré patrí napríklad fosfor. Ten prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, ale aj k udržaniu zdravých kostí či zubov.
V zložení nechýba ani horčík, ktorý má podiel na množstve biologických procesov. Napríklad prispieva k zníženiu vyčerpania či únavy, k správnemu fungovaniu svalov alebo normálnej syntéze bielkovín. Proteínová granola je tak ideálnym a zdravým riešením na prípravu rýchlych raňajok či desiaty. To všetko navyše bez palmového oleja či pridaného cukru. Táto zmes chutí výborne v kombinácii s rastlinnými nápojmi, mliekom alebo jogurtom. Spôsob prípravy je tak iba na vašich chuťových pohárikoch.
Proteínová granola a jej výhody
- je lahodná zmes celozrnných vločiek
- má vysoký podiel bielkovín a vlákniny
- vďaka obsahu bielkovín prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
- má nízky obsah cukru
- obsahuje vitamíny a minerály
- neobsahuje palmový olej ani pridaný cukor
- je ideálna na prípravu rýchlych raňajok či desiaty
Zloženie
Príchuť lieskový orech, mandle, čokoláda: Celozrnné ovsené vločky 43,6%, rozpustná kukuričná vláknina, slnečnicový olej, čokoláda 7% (sladidlá: maltitol; kakaová hmota, emulgátor: lecitín (zo sóje); kakao so zníženým obsahom tuku, prírodná vanilková príchuť), izolát sójových bielkovín 6,4%, ovsené otruby, spojivo (maltitol), tapiokový škrob, orechy 2% (lieskové orechy, mandle), soľ, aróma, kypriace látky (uhličitany sodné), emulgátor (lecitiny zo sójových bôbov); sladidlo (sukralóza).
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (príchuť lieskový orech, mandle, čokoláda) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1784 kJ / 427 kcal |
| Tuky | 17 g |
| z toho nasýtené | 3 g |
| Sacharidy | 43 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Vláknina | 17 g |
| Bielkoviny | 22 g |
| Soľ | 0,95 g |
| Vitamín A | 2,52 mg |
| Vitamín E | 5,76 mg |
| Thiamin | 0,269 mg |
| Fosfor | 283 mg |
| Železo | 3,6 mg |
| Zinok | 2,1 mg |
| Horčík | 92 mg |
| Meden | 0,39 mg |
| Mangán | 1,2 mg |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granola |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.314000 |
| Značka: | Go On |
| Dĺžka: | 17.500000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 0.300000 |
| Počet kusov v balení: | 8 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
